כתבות

r01

————————————–

r02

————————————–

פרסום

______________________________________________

מתוך מגזין עיצוב : הדירה.

עיצוב באמצעות מדבקות הקיר  “מסטיק ” בפרויקט דירות לדוגמא של חברת גב ים-  פרויקט רמת הנשיא, בחיפה.

*

ארבעה בתים ותעתוע: הצצה לחלל שאוהב לארח

כיצד גורמים לארבע דירות שונות להראות אחרת לגמרי, תוך שימוש בתקציב זהה? סטיילינג ועיצוב חכם בעלות כוללת של 120,000 שקלים, גרמו לבית הזה להפוך למבנה חמים וכפרי – הביטו כיצד. כתבה ראשונה בסדרה

ענת ניר | צילום: יח”צ | 3.12.2012

פרויקט נדל”ן חדש שהוקם בחיפה מציע לוקיישן נחשק במערב הכרמל, נוף מעורר קנאה וטייטל מיוחס: “שכונת רמת הנשיא”. הקומפלקס הסגור, המכיל דירות המשתרעות על פני 93 – 127 מ”ר, יועד בעיקר לשכנים מבנייני המשרדים ממול, אנשי היי טק מבוססים, אולם למרות המפרט הטכני הגבוה שהוצע לרוכשים, התגובות לא עמדו בציפיות. “קיבלנו ריקושטים למרות שנתנו מגוון, שלטעמנו, הוא מאוד רחב ויפה”, מתארת תמי שרשבסקי-רטיג, אדריכלית הפרויקט. לבסוף, דווקא פתרון יצירתי שם קץ לתלונות. “הוחלט לרהט קומה שלמה, הכוללת ארבע דירות, כך שנוכל להציג מגוון גדול ככל האפשר של חומרי הגמר שניתן לקבל בדירות וסגנונות עיצוב שונים“, מספרת שרשבסקי-רטיג, “הכוונה הייתה להראות שכל אחד יכול להגשים את החלום שלו בתוך הסטנדרט היפה המוצע לדיירים, על ידי בחירה נכונה וריהוט מתאים”. מלאכת העיצוב התחילה בהרכבת פרופיל אישי למשפחה שתגור בכל אחת מהדירות – החל בחשבון הבנק שלה וכלה בהרגלי האירוח והפנאי של הדיירים העתידיים. בהמשך הוגדר הסגנון העיצובי ואופי החללים בבית. לאחר מכן, ניתן דגש גם לצרכים אינדיבידואליים ולפריטים ייחודיים, שיהלמו את בעלי המקום. לאחר כל אלה, לבש המבנה פנים וצורה מוגדרת, כמעט מעצמו, באופן טבעי וברור.

הדירה המארחת

כאן גרים: הדירה הנהנתנית מיועדת למשפחות מיושבות, בעלות חשבון בנק רחב, לב נדיב ובית פתוח. המבנה הגדול והמאובזר נועד להשאיר רושם אפקטיבי, על בני הבית, כמו גם על העוברים והשבים. למה ככה? הדירה צוידה בפינת אוכל גדולה, המשתרעת על פני חלק נכבד מהסלון. פסלים וחפצי נוי הממוקמים בחלל הציבורי, מדגישים את הטעם המעט נובורישי של בעליה.

לקינוח, חדר הנוער הבולט, הצבוע בגווני שחור ואדום, יוצר השפעה מיידית על השוהים בו. חדר נוער   איפה קונים?   חדר משחקים   איפה קונים?  
______________________________________________
4/10/13

שלום וברכה,

ברצוני להגיד תודה על כך שצבעו לי את המעון בפסח.

המעון עכשיו נראה חדיש ומחודש, יש פתאום הרגשה של הרבה יותר מקום לילדים לשחק והרבה יותר אוויר ואור. המעון נראה הרבה יותר גדול.

החלפנו ושיננו את צורת הישיבה  של השולחנות, ואת המקום של הפינות מטבח ומשק הבית, ועכשיו הילדים הרבה יותר

משחקים במטבח ובפינות.

וגם מקום השולחנות, למרות שבהתחלה הייתה קצת קושי של המטפלות עם כך, הן רואות שזה באמת יותר טוב ומתאים.

כמובן שגם ההורים שמו לב לשינוי ואמרו שזה ממש יפה וממש מחדש ומשדרג את המעון.

הצבעים במעון גם יותר מרגיעים, ואני ממש מרגישה את השינוי וההשפעה ואני שמחה על כך שצבעו את המעון שלי ורציתי להגיד תודה רבה למיכל המעצבת שידעה את להוציא מהמעון של את המקסימום, ולגרום לו להראות יותר גדול ומואר.

וכן תודה רבה ליהודית לנסגר שדאגה למעון שלי שיצבעו אותו, ודאגה לכך כל החג וגם לאחר מכן.

וכן תודה רבה לך ג’ודי שאיפשרת זאת  ואני מאוד ישמח שתגיעי לבקר ותראי את השינוי במעון.

בברכה מקרב לב,

נעמה סולימני- מנהלת המעון.

– See more at: http://www.mustickd.co.il/%d7%94%d7%9e%d7%9c%d7%a6%d7%95%d7%aa/#sthash.3IsCxGdP.dpuf